Машинка дитяча трактор молоковоз із причепом Orion "Молоковоз Техас Трактор"


Трактор ТЕХАС ТМ Молоковоз – дозволити кожному хлопчику відчути собі в ролі господарника та отримати необхідні знання та навички у роботі сучасної техніки. Якісна деталізація прототипу трактора та повне копіювання в пластмасі справжньої техніки, дозволяє вивчити будову та принципи роботи механізмів, що створює гарні передумови для розвитку логічного мислення, моторики рук та розвитку уявлення про сільськогосподарські машини.
Трактор, незважаючи на свій брутальний характер, досить великі колеса та причіп має досить компактні розміри та вес, що дозволить отримувати кожній дитині насолоду від гри у водія чи власника ферми.
Про таку іграшку мріє кожен хлопчик. Ходові якості трактора допоможуть подолати будь-яке бездоріжжя та пісок, а причеп з цистерною, яку можна заповнити через люк і висипати вміст через відвір знизу, дозволити зробити гру ще цікавішою. Колірний дизайн у двох відтінках доповнити враження малюка від трактора.
При виготовленні молоковозу використовувалася лише якісна та стійка до знесення пластмаса завдяки чому іграшкою можна грати не лише вдома, а й на подвір'ї з друзями. Гра з трактором зробити сюжетні лінії дитини більш реалістичними та цікавими. Цей молоковоз повинен бути у шкірного малюка!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Трактор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 653 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 449 ₴



