Набір дитячий медичний іграшковий 12 в 1 у валізці Orion "Маленький Лікар"


438 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 182
Медична валіза з усіма необхідними інструментами, перев'язувальними засобами і ліками, дозволяє дитині відчути себе справжнім лікарем. У разі необхідності, він надасть медичну допомогу свої іграшок або друзям - одноліткам. Бути лікарем - це почесно і відповідально, тому ваша дитина буде завжди користуватися високим авторитетом у дворі.
Медичний валізу виготовлений в білому кольорі, з яскравими, символічними наклейками. Матеріали, використані при виготовленні набору, мають високими якісними характеристиками, стійкі до механічних навантажень і фізичного впливу.
Набір предметів ігрового ужитку - набір медичного приладдя в кейсі, довжина - 260 мм, ширина - 260 мм, висота - 90 мм, маса - 0,441 кг, споживча упаковка - кейс.Набір складається з медичного приладдя з набору Добрий доктор арт. 914 в.2: ножиці, окуляри, медичний молоток, воронка, шприц, фонендоскоп, тонометр, карта медична, бейджик, термометр, лоток, оглядове дзеркальце, всього 12 аксесуарів. У кейс вкладаються приналежності набору, кейс складається з двох половин і закривається за допомогою засувки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 12 |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 260 мм |
| Вага | 500 г |
- Ціна: 438 ₴



