Набір дитячий медичний іграшковий 12 в 1 у валізці Orion "Набір Маленького Медика"



399 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 914
Медичний набір відмінний вибір для маляти, які хочуть представити себе в ролі доктора і пограти в лікарню. У набір входить: аптечка, фонендоскоп, шприц, стетоскоп, молоточок, крапельниця і тонометр. З цими медичними інструментами буде весело, цікаво і дуже пізнавально грати. Малюк зможе вивчити всі їх назви та призначення в реальному житті. Набір дуже зручний і компактний. Невеликий чемоданчик вміщує всі предмети. Іграшки зроблені з високоякісної пластмаси і даний товар має всі документи, що підтверджують безпеку набору для дітей.
Набір предметів ігрового ужитку - прозорий саквояж з набором іграшкових медичних консументов і приладдя довжина - 240 мм, ширина - 145 мм, висота - 105 мм, маса - 0,325 кг, споживча упаковка - сітка полімерна. Набір Медичний складається з різних медичних предметів, які розміщуються в саквояжі.Саквояж, складається з двох частин, має ручку і замок для закривання. Медичні предмети такі: фонендоскоп, прилад для вимірювання тиску - тонометр, медичний молоток, воронка оглядовий, медичний лоток, шприц, ножиці, термометр, дзеркальце оглядове, окуляри, картка хворого і бейджик. Фонендоскоп складається з трубки, еластичною трубки, двох дуг фонендоскопа і двох навушників. Прилад для вимірювання тиску складається з тонометра з ремінцем, еластичною трубки і груші. Медичний молоток і воронка оглядовий складаються з двох частин - ручки і самого молотка і воронки. Шприц медичний складається з трьох частин - корпусу, поршня і наконечника. До картки хворого можна прикріпити олівець, а бейджик дитячого лікаря - до медичного халату. Деталі набору виготовляються методом лиття під тиском з поліпропілену, груша - екструзіонноно-видувним методом з поліетилену низького тиску.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 12 |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 145 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 105 мм |
| Вага | 325 г |
- Ціна: 399 ₴



