3D Пазл Механічний Із Дерева TheGravix Хаймарс 235 деталей
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 03862д
Кількість деталей: 235 шт
Рівень складності: середній
Орієнтовний час збирання: 4 години
Розмір готової моделі: 205 х 73 х 100 мм
Дерев'яний 3D пазл “HIMARS” – механічний конструктор, створений із пресованого дерева для всієї родини.
Це чудовий подарунок для дітей 14+ та дорослих.
3D Пазл стане чудовою альтернативою настільним іграм у компанії близьких людей.
Цей конструктор з 235 деталей, збирається з готових деталей розміщених у 3 планшетках, без клею та за детальною кольоровою інструкцією.
Готова 3D модель розміром 205х73х100 мм прикрасить будь-який інтер'єр – від свого будинку до робочого місця.
Дерев'яний магніт на холодильник “HIMARS – КУРІННЯ ВБИВАЄ” у подарунок !!!
THEGRAVIX - це компанія, яка створює нестандартні дерев'яні 3D пазли найвищої якості для вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Багатошаровий |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість складових елементів | 235 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Транспорт |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A3 |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 240 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 10 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 16 см |
| Глибина в пакованні | 26 см |
| Висота в пакованні | 5 см |
| Вага в пакованні | 1 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 1 499 ₴









