Машинка пожежна з поворотною пушкою і дверима Orion "Кистень"

383 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- В наявності
- Код: 374
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доступна для замовлення "Кістень" - модель техніки для дітей. Вона схожа на реальну спецтехніку. Машинка створена із щільного пластику і без пошкоджень переносить падіння та удари.
Модель має такі особливості:
• розміри 282 Х 128 Х 155 мм;
• вага 0,38 кг;
Машинка пристосована до гри не лише вдома, а також може використовуватись у пісочниці. Колеса добре їдуть будь-яким грунтом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Позашляховик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 128 мм |
| Довжина | 282 мм |
| Висота | 155 мм |
| Вага | 380 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 383 ₴



