Календар дерев'яний дитячий розвиваючий UBumblebees Повітряна Куля


499 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПСФ028-УКР
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри: 34 х 22,5 см., товщина календаря 3 мм. У наборі йде: календар з підставкою, та повністю пластикові кнопки для днів тижня та чисел місяця.
Кольоровий фон календаря розділено на тематичні зони - це підказки для дитини, які знайомлять її з годинником (рухливі стрілочки), погодою (бігунок), порами року, днями тижня та місяцями (бігунок). Фон гри цікаво розглядати та обговорювати деталі кожної пори року. Порахуйте звірів та придумайте їм цікаві імена.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ігровий тренажер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Висота | 340 мм |
| Вага | 300 г |
| Товщина | 30 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴



