Сортер пазл дерев'яний дитячий UBumblebees Види Транспорту

299 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПСД096
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри: 32 х 23 см.
Сортер складається з планшету, з 4 картинками способів пересування транспорту: у повітрі, по рейках, по землі, по воді і 20 тематичних плашок з малюнками різного транспорту, які дитині потрібно впорядкувати на 4 види. Гра добре тренує асоціативне мислення у дітей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 20 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 4 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴



