Сортер пазл дерев'яний дитячий UBumblebees Автопарк
Розміри: 12 х 14 х 22 см., плашка: 3,5 х 3,5 см. У наборі: 4 скриньки у вигляді автовозу, продуктової фури, самоскиду, фури з тваринами та 40 плашок для сортування.
Дитині потрібно розсортувати предмети за асоціаціями: цемент - самоскид, банани - продуктова фура і т. д. Другий варіант гри: викладайте по три плашки з тематикою, наприклад, тварин, а четверту від будівельних матеріалів і попросіть дитину знайти зайву. Розгляньте особливості зовнішнього вигляду кожної машини, чим вони схожі, а чим відрізняються?
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 40 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 140 мм |
| Вага | 400 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴










