Розміри: 38 х 10 x 8 см, плашка: 3 х 3 см. У набір входять 48 плашок та 6 контейнерів.
Розгляньте з дитиною уважно гру. Розкажіть, для чого потрібно сортувати сміття. Запитайте, як називається професія, завдяки якій ми не потонули в горах сміття. Розкладіть усі плашки та попросіть дитину назвати, що на них зображено, наприклад: банка скляна, газета паперова. Розсортуйте предмети по контейнерах, пограйте також хто перший збере, розкажіть звідки береться сміття, куди його везуть і як виглядає завод із переробки сміття. Ваша дитина вже знає, що не можна кидати сміття на підлогу, а також у лісі після пікніка? Формуємо правильні звички з дитинства, весело граючи!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сміттєвоз |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 700 г |
| Упаковка | Блістер |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴










