Дерев'яний пазл сортер для дітей Ubumblebees "Їстівне-Неїстівне"
749 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПСФ091
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри: 15 х 18 х 7 см., плашка: 4 х 4 см. У наборі: 40 плашок та скарбнички у вигляді холодильника, ванної кімнати, шафи з іграшками, кухонної шафи, обіднього столу та шафи для речей.
Завдання дитини розсортувати предмети за потрібними скарбничками: шкарпетки в шафу для речей, ковбасу в холодильник, іграшкову машинку в шафу для іграшок, готову страву на стіл, зубну пасту у ванну кімнату. Дівчинку на підставці звуть Яся. Наведіть порядок та нагодуйте Ясю смачною їжею :)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Багатошаровий |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 40 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Діти |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A4 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴










