Слон — священна тварина в багатьох культурах, символ мудрості, сили та щедрості. За допомогою хобота, слони можуть підіймати важкі предмети та витягувати воду з найглибших джерел. Слони також славляться високим рівнем інтелекту й емоційною чутливістю. Зустріч зі слоном — занурення у світ сил природи. А найшвидший та найпростіший спосіб зробити це — зібрати свою 3D модель повелителя савани. Вона стане неповторною прикрасою твого простору й буде нагадувати про мудрість та силу природи.
CARTONIC - це легкий та цікавий спосіб створити тривимірну модель популярного обʼєкта чи культової особистості, відволіктись від буденних справ, провести час наодинці або з друзями та додати творчості у своє життя. В наборі на тебе чекають картонні слайси з еко матеріалу, дерев’яні основи, заглушки для кріплення скульптури та інструкція. Ти можеш залишити готову модель у крафті чи дати волю фантазії і додати яскравих фарб, блиску та всього, що спаде на думку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість складових елементів | 158 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Біологія |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 11.7 см |
| Ширина | 10.1 см |
| Висота | 16.6 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 44 см |
| Глибина в пакованні | 33 см |
| Висота в пакованні | 10 см |
| Вага в пакованні | 1.7 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 1 499 ₴






