3D Пазл Картонний Cartonic Мікрофон 106 деталей



Вінтажний мікрофон — іконічний символ голлівудської ери, який завжди надавав унікальний шарм виступам зірок. Саме за допомогою нього Мерлін Монро завоювала серця мільйонів своїми солодкими мелодіями. Збери 3D пазл мікрофона та стань частиною легендарної історії шоу-бізнесу. Постав його на поличку та перенесись в часи розкішних виступів та грандіозних шоу!
CARTONIC - це легкий та цікавий спосіб створити тривимірну модель популярного обʼєкта чи культової особистості, відволіктись від буденних справ, провести час наодинці або з друзями та додати творчості у своє життя. В наборі на тебе чекають картонні слайси з еко матеріалу, дерев’яні основи, заглушки для кріплення скульптури та інструкція. Ти можеш залишити готову модель у крафті чи дати волю фантазії і додати яскравих фарб, блиску та всього, що спаде на думку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість складових елементів | 106 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Абстракція |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 6 см |
| Висота | 18 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Вага в пакованні | 0.8 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 999 ₴



