3D Пазл Картонний Cartonic Мавпа В Масці 104 детали




«Three Wise Monkeys» або «Три мудрих мавпи» — це символічна колекція 3D пазлів у сучасній інтерпретації. Кожна з трьох мавп відрізняється символічним жестом: одна затуляє очі, інша — рот, а третя — вуха. Ці мавпи відображають стародавню мудрість — не бачити зло, не говорити зло, не чути зло. Збирай цю колекцію пазлів разом з друзями чи родиною. Нехай вони стануть прикрасою твого простору та нагадуванням чудової філософії дивитись на світ з добротою та творити добро.
CARTONIC - це легкий та цікавий спосіб створити тривимірну модель популярного обʼєкта чи культової особистості, відволіктись від буденних справ, провести час наодинці або з друзями та додати творчості у своє життя. В наборі на тебе чекають картонні слайси з еко матеріалу, дерев’яні основи, заглушки для кріплення скульптури та інструкція. Ти можеш залишити готову модель у крафті чи дати волю фантазії і додати яскравих фарб, блиску та всього, що спаде на думку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість складових елементів | 100 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Біологія |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 11.7 см |
| Ширина | 10.1 см |
| Висота | 16.6 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Вага в пакованні | 0.8 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 999 ₴



