3D Пазл Картонний Cartonic Київ 6 деталей




Створи свою власну мініатюрну модель Києва, збираючи наш 3D-пазл. Кожна деталь перенесе тебе до найвідоміших місць, таких як Майдан Незалежності, Софіївський собор, Батьківщина-Мати та інші. Розмісти мініатюру Києва у своєму просторі та насолоджуйся цим мальовничим містом разом з Cartonic!
CARTONIC - це легкий та цікавий спосіб створити тривимірну модель популярного обʼєкта чи культової особистості, відволіктись від буденних справ, провести час наодинці або з друзями та додати творчості у своє життя. В наборі на тебе чекають картонні слайси з еко матеріалу, дерев’яні основи, заглушки для кріплення скульптури та інструкція. Ти можеш залишити готову модель у крафті чи дати волю фантазії і додати яскравих фарб, блиску та всього, що спаде на думку. Рекомендації щодо окрашування та ідеї ти можеш знайти на сторінці Питання та відповіді та у наших соц мережах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість складових елементів | 6 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 10 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Вага в пакованні | 0.8 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 499 ₴



