3D Пазл Картонний Cartonic Козак 84 деталі
Козацькому роду нема переводу! Змінились лише обладунки цих славетних воїнів. Як і століття тому, сьогодні українці виборюють право на життя та свободу. Найбільші цінності козаків. Міць та відвага — не чудо, а дар, який козаки передали наступним поколінням. Збери відважного воїна, який буде надихати сміливістю й оберігатиме твій дім.
CARTONIC - це легкий та цікавий спосіб створити тривимірну модель популярного обʼєкта чи культової особистості, відволіктись від буденних справ, провести час наодинці або з друзями та додати творчості у своє життя. В наборі на тебе чекають картонні слайси з еко матеріалу, дерев’яні основи, заглушки для кріплення скульптури та інструкція. Ти можеш залишити готову модель у крафті чи дати волю фантазії і додати яскравих фарб, блиску та всього, що спаде на думку. Рекомендації щодо окрашування та ідеї ти можеш знайти на сторінці Питання та відповіді та у наших соц мережах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість складових елементів | 84 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Військова, історична |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 6 см |
| Ширина | 21.5 см |
| Висота | 31.5 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Вага в пакованні | 0.8 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 999 ₴








