Volkswagen T1 — автомобіль-легенда з неординарним дизайном. Кругла форма кузова, розділене лобове скло, круглі фари та дзеркала заднього виду. Вперше представлений в 1950-их, він здобув широку популярність серед молоді. А вже оновлена модель Volkswagen T2, відома ще як «хіпі-мобіль», стала неофіційним транспортом Woodstock-69. Авто було недорогим, мало багато місць, і його часто розмальовували яскравими візерунками. Нещодавно Volkswagen Т1 1962 року випуску продали за понад 100 тисяч доларів! Збери власну модель легендарного авто помірнішою ціною.
CARTONIC – это легкий и интересный способ создать трехмерную модель популярного объекта или культовой личности, отвлечься от обыденных дел, провести время наедине или с друзьями и добавить творчества в свою жизнь. В наборе на тебя ждут картонные слайсы из экоматериала, деревянные основания, заглушки для крепления скульптуры и инструкция. Ты можешь оставить готовую модель в крафте или дать волю фантазии и добавить яркие краски, блеск и все, что придет в голову.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість складових елементів | 83 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Транспорт |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 20.9 см |
| Ширина | 9.5 см |
| Висота | 8.4 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Вага в пакованні | 0.8 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 899 ₴








