3D Пазл Картонний Cartonic Міні Купер 116 деталей
Mini — це відомі авто британського походження. Вони підкорюють дороги з 1960-их років і стали справжнім символом свого десятиліття. Мini було визнано другим у рейтингу “Авто століття” 1999 року (одразу після Ford Model T). І нехай тебе не вводить в оману вигляд машини, ця крихітка має серйозний перелік перемог на міжнародних ралі. Щодо самого дизайну, його так обожнювали люди, що виробник не вносив жодних істотних змін протягом 40 років. Тож якщо ти захоплюєшся авто, спробуй власноруч зібрати цю легендарну модель.
CARTONIC - це легкий та цікавий спосіб створити тривимірну модель популярного обʼєкта чи культової особистості, відволіктись від буденних справ, провести час наодинці або з друзями та додати творчості у своє життя. В наборі на тебе чекають картонні слайси з еко матеріалу, дерев’яні основи, заглушки для кріплення скульптури та інструкція. Ти можеш залишити готову модель у крафті чи дати волю фантазії і додати яскравих фарб, блиску та всього, що спаде на думку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість складових елементів | 116 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Транспорт |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 21.1 см |
| Ширина | 10.1 см |
| Висота | 9 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Вага в пакованні | 0.8 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 999 ₴








