3D Пазл Картонний Cartonic Ліонель Мессі 103 деталі
Ліонель Мессі— найкращий бомбардир чемпіонату Іспанії та збірної Аргентини. Власник семи «Золотих м’ячів» та шести «Золотих бутс». Він став першим футболістом, який отримав титул спортсмена року за версією Laureus World Sports Awards. Його штрафні удари хочеться переглядати на повторі, бо вони є витвором мистецтва у світі футболу. Чому б не створити свій шедевр, наприклад, зібрати фігуру цього футболіста?
CARTONIC - це легкий та цікавий спосіб створити тривимірну модель популярного обʼєкта чи культової особистості, відволіктись від буденних справ, провести час наодинці або з друзями та додати творчості у своє життя. В наборі на тебе чекають картонні слайси з еко матеріалу, дерев’яні основи, заглушки для кріплення скульптури та інструкція. Ти можеш залишити готову модель у крафті чи дати волю фантазії і додати яскравих фарб, блиску та всього, що спаде на думку. Рекомендації щодо окрашування та ідеї ти можеш знайти на сторінці Питання та відповіді та у наших соц мережах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість складових елементів | 103 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Військова, історична |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 14.1 см |
| Ширина | 10 см |
| Висота | 18 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Вага в пакованні | 0.8 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 999 ₴










