3D Пазл Картонний Cartonic Хрещений Батько 127 деталей
"Хрещений батько всього кінематографу. Марлон Брандо спеціально вигадав «щелепу бульдога» для свого героя Дона Корлеоне, щоб передати суворий характер головного мафіозі. До речі, до виходу книги та фільму, взагалі не існувало такого поняття як «хрещений батько мафії». Ти ж знаєш, що голова коня в тій самій сцені була справжньою? У нас тут поки лише голова самого Брандо-Корлеоне, впораєшся?
CARTONIC - це легкий та цікавий спосіб створити тривимірну модель популярного обʼєкта чи культової особистості, відволіктись від буденних справ, провести час наодинці або з друзями та додати творчості у своє життя. В наборі на тебе чекають картонні слайси з еко матеріалу, дерев’яні основи, заглушки для кріплення скульптури та інструкція. Ти можеш залишити готову модель у крафті чи дати волю фантазії і додати яскравих фарб, блиску та всього, що спаде на думку. Рекомендації щодо окрашування та ідеї ти можеш знайти на сторінці Питання та відповіді та у наших соц мережах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість складових елементів | 127 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Військова, історична |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 14.2 см |
| Ширина | 11.7 см |
| Висота | 18 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Вага в пакованні | 0.8 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 999 ₴










