Трудно поверить, но в детстве Уокер, техасский рейнджер, был робок и страдал низкой самооценкой. Сегодня же Чак Норрис – кинолегенда и звезда мемов, а еще обладатель черного пояса из Тхэквондо (одного из самых высоких рангов). Чак Норрис появляется ниоткуда и уходит в никуда. Но это никогда не случится с твоей картонной фигурой Чака. Дай волю творчеству и сделай своего кумира своими руками.
CARTONIC - це легкий і цікавий спосіб створити тривимірну модель популярного об'єкта або культової особистості, відволіктися від звичайних справ, провести час наодинці або з друзями та додати творчість у своє життя. У наборі на тебе чекають картонні слайси з екоматеріалу, дерев'яні основи, заглушки для кріплення скульптури та інструкція. Ти можеш залишити готову модель у крафті або дати волю фантазії і додати яскраві фарби, блиск і все, що спаде на думку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість складових елементів | 158 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Військова, історична |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Ширина упакування | 215 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 13.8 см |
| Ширина | 15.5 см |
| Висота | 17 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 31.5 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Вага в пакованні | 0.8 кг |
| Кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 899 ₴










