Мозаїка Wooden pixel 1 Космос від виробника Кубика.
Іграшка складається з планшета (основа мозаїки) та окремих деталей, які потрібно розмістити в середині основи. Усього 250 елементів.
Ігрове завдання - розмістити всі деталі всередині планшета так, щоб вийшло зображення предметів, пов'язаних з космосом. Усього можна зібрати 7 стандартних зображень, таких як ракета, космонавт, шатл і т.д. Також можна зібрати власні креативні зображення, які будуть унікальні та ще більше розвиватимуть малюка.
Така іграшка тренує комбінаторне мислення та логіку. Сенсорне відчуття та окомір. Також у процесі гри, вивчаються кольори та розширюється словниковий запас.
За рахунок того, що в наборі дуже багато елементів, то кольорових зображень можна скласти багато.
Така дерев'яна мозаїка стане чудовим посібником, що розвиває як вдома, так і в навчальних закладах.
Кольорова мозаїка Космос буде цікавою для дітей від 4-10 років.
Виготовлена із екологічної деревини та покрита безпечними для дітей фарбами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість складових елементів | 250 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Космос |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 19 см |
| Товщина | 4 см |
- Ціна: 499 ₴





