Дитячий конструктор із дерева Cubika 50 деталей 15191


Дерев'яний конструктор від виробника Кубика - це поєднання якості, краси, користі та доступності. Іграшка являє собою набір з 50 різнокольорових, різних за формою та розміром дерев'яних деталей.
У тому числі: квадрати, циліндри, призми, арки, прямокутники, трикутники.
Купити конструктор для дітей - це не просто показати різноманітність геометричних фігур (куб, призма, циліндр, прямокутник, трикутник), але й познайомити з квітами та дати вкрай важливі знання з розміщення предметів (зверху, знизу, ліворуч, праворуч, ззаду, попереду) .
Покажіть дитині як створювати прості конструкції і вона з радістю самостійно використовуватиме цей навчальний посібник. З кожним разом у дитини виходитимуть все складніші та естетичніші конструкції. А завершені споруди можна використовувати разом із іншими іграшками. Наприклад, у збудований гараж, можна паркувати автомобільчики).
Для дітей старшого віку, можна ускладнити завдання та запропонувати складати іграшку за створеною схемою. Більше того, після демонстрації схеми, можна її сховати і щоб малюк збирав по пам'яті.
Ця неймовірно корисна іграшка підійде як для індивідуального користування, так і для навчальних закладів (садів, центрів раннього втручання).
Підійде для дітей віком від 2 років.
Розвиває: велику моторику, координацію, творчість, пам'ять, увагу, креативність, сенсорне відчуття, посидючість та багато інших корисних навичок.
У нашому магазині Ви можете придбати найкращі конструктори з усієї України та Європи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Дерев'яний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Кількість деталей | 50 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 800 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 155 мм |
| Ширина упакування | 155 мм |
| Висота упаковки | 190 мм |
- Ціна: 649 ₴



