Дерев'яна настільна гра Ubumblebees Веселий Листоноша
Комод виконаний як поштових скриньок. У наборі: 40 тематичних плашок червоного, синього, зеленого та жовтого кольору. Потрібно сортувати плашки у ящики за кольором. Як грати? 1. Вивчайте з малюком базові кольори, розкладіть у купки за кольором усі плашки. 2. Вивчіть цифри за допомогою фігурок. Порахуйте скільки фігур якого кольору. 3. Розвивайте дрібну моторику малюка, нехай він складає кольорові плашки через проріз, кожен у поштову скриньку свого кольору. Нехай малюк вважає, скільки фігурок він уже склав. 4. Пограйте з нашими веселими листоношками в 4-й зайвий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головоломка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 40 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴











