Головоломка для дівчаток Ubumblebees ЗБЕРИ СЛОВО ЗА КАРТИНКОЮ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ


599 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПСД199-укр
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір коробки: 16 х 23 х 5 см. У наборі: основа-планшет, 74 плашки з літерами, 2 плашки-знаки і 84 картки з картинками різної тематики: звуки тварин, пори року, спорт, продукти, частини тіла, рослини, погода і т.д.
Дитині необхідно вибрати картку і скласти з літер слово, яке на ній намальовано. Збираємо слова, вчимо літери і склади, рахуємо і сортуємо літери. Гра відмінно тренує пам'ять і увагу. Розвивайтеся, весело граючи!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головоломка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 74 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 500 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴



