Сортер пазл дерев'яний дитячий UBumblebees Поліція

499 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПСФ111
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двошаровий пазл. Собачки-поліцейські поспішають зловити всіх дочинців на великій та добрій поліцейській машині. У комплекті 25 деталей. 1. Розвиток логічного та понятійного мислення 2. За допомогою такого методичного матеріалу діти пізнають навколишній світ. 3. Розвивається дрібна моторика. Вставляючи певним чином детальки, добре тренуються пальчики. 4. Працює зорова пам'ять, тренується увага та посидючість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 9 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 10 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴



