Сортер пазл дерев'яний дитячий UBumblebees Домашні Тварини


149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПСФ054
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри: 16 х 12 см.
Міні-вкладиші з підказкою-силуетом кожної тварини на дні. Рамки-вкладиші розвивають дрібну моторику пальчиків (яка безпосередньо пов'язана з розвитком мови), координацію рухів, сенсорику, тактильні відчуття, допомагають навчити початковому рахунку (від 1 до 4), вмінню порівнювати розміри (маленький-великий, більше-менше).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 100 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴



