Головоломка лабірінт "Ферма" Ubumblebees (ПСД213) PSD213



Щодня малюк знайомиться з новими для нього предметами. Розвиваючий дерев'яний лабіринт "Ферма" розповідає дитині про тварин на фермі та їхні будинки. Як виглядають, наприклад, собачка, корівка або курочка, чи знайде для них відповідне місце на спеціальній дошці ваше маля? Подібні ігри розвивають дитину відразу за декількома напрямками. По-перше, вони допомагають йому розширити свої знання про навколишній світ, поповнити словниковий запас, сформувати мову. По-друге, повертаючи вкладиші на своє місце, малюк відпрацьовує механічні навички та покращує дрібну моторику. Крім того, він тренує свою пам'ять та увагу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головоломка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 30 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 240 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴



