Головоломка "РЕБУС" Ubumblebees (ПСД209) PSD209




Барвиста головоломка РЕБУС створена спеціально для найдопитливіших та найкмітливіших хлопців. Зібрані ребуси допоможуть дітям розвинути розумові здібності, навчитися нестандартно мислити, поповнити словниковий запас. Для дошкільного віку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головоломка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 30 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 1000 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴



