Розвиваюча пірамідка із дерева Cubika "LD-15" 13357



469 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13357
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пірамідка дитяча дерев'яна "LD-5" складається з: основи та 10 деталей різного кольору.
В іграшці використовуються тільки найякісніші зразки тополі та буку, які ростуть в екологічно чистому районі Карпат, а при фарбуванні використовується фарба на водній основі, абсолютно безпечна для дітей та не має запаху.
Призначений для дітей від 18 місяців.
Пірамідка надзвичайно корисна, адже:
розвиває моторику рук;
знайомить із квітами;
знайомить дитину з формами та геометричними фігурами;
розвиває логічне мислення;
розвиває соціальні навички.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пірамідка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 140 мм |
| Вага | 600 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 115 мм |
| Ширина упакування | 115 мм |
| Висота упаковки | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴



