Доступна для замовлення установка залпового вогню "КОЛЧАН" - це модель бойової техніки для дітей. Вона схожа на реальну спецтехніку, а також наголошена на українській символіці. Машинка створена із щільного пластику і без пошкоджень переносить падіння та удари.
До набору входить Тягач і Артилерийська Пушка з механізмом стрільби.
Модель має такі особливості:
• розміри 305 Х 120 Х 170 мм;;
• вага 0,450 кг;
• комплектація – 4 ракети, 2 мішені.
Військова машинка пристосована до гри не лише вдома, а також може використовуватись у пісочниці. Колеса добре їдуть будь-яким грунтом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 450 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴











