Пазли 5 в 1 "Пташки" 14225 від виробника Пазліка на 25 деталей.
Ігровий набір являє собою 5 картинок з зображенням популярних птахів, кожна з яких складається з різної кількості елементів.
1-ша картинка - снігур(3 деталі);
2-га - сова (4 деталі);
3-тя - голуб (5 деталей);
4-та - папуга (6 деталей);
5-та - фламінго (7 деталей).
Ігрове завдання - скласти картинки з наданих елементів.
Дуже барвисті картинки з великими деталями, швидко заволодіють увагою Вашої дитини.
За допомогою пазла відбувається:
- розвиток і вдосконалення рухів рук, дрібної моторики;
- розвиток уваги, тренування спостережливості;
- навчання кольорам і рахунку;
- сприяння порівнянню, співставленню;
- вивчення популярних птахів;
- розвиток мови, збагачення словникового запасу, вдосконалення звуковимови, формування граматично правильно зв'язного мовлення.
Іграшка на 100% екологічно безпечна для дітей.
Виконана з міцного пресованого картону. Тому прослужить довго. Упакована в вигляді тубусу і має зручний шнурочок, для того, щоб носити в руках.
Подаруйте дитині незабутні враження і багато позитивних емоцій. Така іграшка дуже швидко стане улюбленою для будь-якої дитини.
Підходить для дітей від 2 до 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puzzlika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість складових елементів | 25 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 22 см |
- Ціна: 340 ₴





