Сортер пазл дерев'яний дитячий UBumblebees Тварини на машинках 42 деталі
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПСФ132
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завдання дитини: зібрати усі машинки так, як на картці-завданні. Або ж можна пофантазувати і зібрати так, як малюк сам собі придумав та уявив.
Розміри: 23 х 32 см. У наборі: 42 деталі і 12 карток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 42 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 10 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Висота упаковки | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴











