Сортер пазл дерев'яний дитячий UBumblebees Швидка допомога




Двошаровий пазл з котиками-лікарями, які заступили на чергування. Порахуйте котиків і придумайте їм кумедні імена. Розвивайтеся, весело граючи!
Розміри: 20 х 30 х 0,9 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 8 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 10 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴



