Сортер пазл дерев'яний дитячий UBumblebees Медведики Пожежники 19 деталей

599 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПСФ005
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двошаровий пазл. Ведмедики-пожежники поспішають загасити пожежу на великій та яскравій пожежній машині.
Розміри: 27 х 32 см. У наборі 19 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 19 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 270 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴



