Сортер пазл дерев'яний дитячий UBumblebees Котики Муркотики
549 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПСФ133
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вашi дiти обожнюють котиків? Тодi ця гра саме для Вас: 14 милих котикiв чекають зустрiчи з Вашим малюком. У наборi вкладиш-пiдказка, щоб дитина могла по тiнi шукати вiдповiдного котика. Коли дитина навчиться, то ускладнити завдання можна, знявши пiдказку.
Розміри: 32 х 23 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 14 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴









