Сортер пазл дерев'яний дитячий UBumblebees Український котик
299 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПСФ019
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контурний пазл - це цікава розвивашка. Якщо перевернути пазл (або діставати їх пальчиками), то детальки легко висипаються на стіл, але при цьому, сам контур (жовтим кольором) всіх деталей залишається на місці. Дитині необхідно правильно зібрати пазл, а контури служать відмінною підказкою. Деталі пазла можна використовувати для рахунку. Пазл розвиває логічне мислення, дрібну моторику, увагу і посидючість.
Розміри: 33 х 23 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 27 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴








