Дерев'яний тришаровий пазл вкладиш для дітей Ubumblebees Анатомія людини - дівчинка 38 деталей




799 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПСФ025
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тепер познайомити дитину з особливостями будови людського організму можна весело граючи. Наш 5-ти шаровий пазл - це цілий наочний посібник для докладного вивчення скелета, м'язової тканини, кровоносної системи, шкірного покриву і зовнішнього вигляду людини в одязі.
Розміри: 23 х 16 см. У наборі 38 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Багатошаровий |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 38 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Біологія |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A4 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 5 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 16 см |
| Висота | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴



