Дерев'яний тришаровий пазл вкладиш для дітей Ubumblebees Ферма



Вкладиш "Ферма" - це 6 родин різних тварин, які живуть на фермі. Необхідно знайти кожній родині її тематичний будиночок-вкладиш. Усі будиночки з індивідуальним дизайном як зовні, так і всередині - це як підказка для дитини, щоб знайти будиночки для усіх тварин. Вивчайте поняття "великий і маленький", рахуйте тварин. Усі вкладиші зручно діставати пальчиками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Багатошаровий |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 3 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A3 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Висота упаковки | 5 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴



