Дерев'яний конструктор Igroteco "Будиночок з верандою" 102 деталі 900255




799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 900255
Конструктор «Будиночок з верандою» призначений для діток від 6-ти років. Зібравши виріб по інструкції, дитина отримує компактний будиночок з двома ярусами та верандою і зможе поселити в нього улюблену ляльку, солдатика чи іншого казкового героя. Складати конструктор легко та цікаво, адже саме цей вид будиночка належить до пропорційних симетричних конструкцій.
Складання будиночка зі 102 деталей - серед яких бруси, напівбруси та елементи для побудови дахової конструкції - дасть дитині розуміння основ будівництва помешкань зі зрубу - аутентичному українському методу зведення хат у Карпатах. Бруси та півбруси мають пази для скріплення деталей між собою. Січення брусів - квадратне. Найкоротша деталь - 24 мм. Найдовша - 180 мм.
Виріб виготовлений з твердих порід деревини, не лакований, не фарбований. Іграшка є абсолютно натуральною, екологічною, адже виготовлена з цільної деревини без жодних покриттів.
Гра з конструктором розвиває у дитини просторове мислення, логіку, увагу, дрібну моторику та творчі навички. Вміння діяти на базі інструкції, тобто за схемою, поданою у кожному виробі стане гарною базою для швидкого та ефективного навчання у школі. З'єднання деталей не за інструкцією, а за власним бажанням та фантазією, сприятиме розвитку уяви, нестандартного мислення, творчості.
Всі вироби ТМ "Ігротеко" поєднуються між собою, тому можна їх колекціонувати. Іграшка може рости разом із дитиною - сьогодні менший виріб, з невеликою кількістю деталей, а завтра колекція деталей поповнюється іншими виробами. Маючи більше конструкторів ТМ «Ігротеко», дитина зможе побудувати ціле місто з різними видами споруд!
Увага! Як і справжні будинки, наші конструктори радимо починати складати з фундаменту! На рівній твердій поверхні викладіть найнижчий рівень, а потім рівень за рівнем, брус за брусом зводьте стіни, перекладайте деталі паз-в-паз, кріпіть їх, робіть перемички, з’єднуйте прибудови і накривайте дахом! Все як у справжньому житті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igroteco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Дерев'яний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Кількість деталей | 102 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Жовтий |
| Вага | 720 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 65 мм |
- Ціна: 799 ₴



