Дерев'яний конструктор Igroteco "Фантазія" 120 деталей 900040
Конструктор «ФАНТАЗІЯ 120» — чудовий спосіб для дитини провести час весело та з користю від "Igroteco"! Цей універсальний конструктор має справді казкові можливості! Він не обмежує дитину будь-якими рамками, даючи змогу реалізовувати найрізноманітніші її задуми! Якщо ж знадобляться додаткові деталі — їх завжди можна буде докупити в наборах по 60, 120 та 240 деталей.
Універсальність конструктора ФАНТАЗІЯ виражається в можливості створювати як і прості мозаїчні (2D), так і складні об'ємні фігури (3D), що дозволяє гратися з ним дітям різного віку. Вони здатні надовго заволодіти увагою вашого малюка, дозволяючи споруджувати і проектувати безліч цікавих моделей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igroteco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Дерев'яний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Кількість деталей | 120 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Жовтий |
| Вага | 640 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 285 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 637 ₴








