Привабливий дизайн поєднується з набором елементів, практично повністю схожих на звичайні вироби для тат і мам. Точна до дрібних деталей копія корпусу з кришкою, що відкидається, надійний замок типу засувки дозволяють дитині відчути себе справжнім мандрівником. Для зручності перенесення похідної валізи передбачена бічна ручка, а пересування легко здійснити за рахунок коліщаток, що вільно обертаються.
Залежно від ігрових переваг малюка можна замовити таку іграшку з набором для лікаря швидкої допомоги, перукаря, будівельника, пожежника у вигляді похідної або ігрової кухні.
Представлена модель сприяє розвитку дитини в плані знайомства з навколишнім світом, а також зручна під час перебування на повітрі – можна компактно вкласти потрібні для гри предмети.
| Вік: 3+ | |
| Розміри | : 350 Х 250 Х 145 мм |
| Вага: | 520г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Автобус |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 145 мм |
| Вага | 520 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 399 ₴




