3D Пазл Із Дерева Pazly "Ніж Метелик" 15 деталей 1:1


149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPZ-027
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні дерев'яний пазл Ніж Метелик.
Розмір 1:1
Кількість деталей – 15
Розмір: 250 х 120 х 120 мм
Без клею!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Багатошаровий |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Нове |
| Тематика | Військова, історична |
| Кількість складових елементів | 15 шт. |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 7 років |
| Матеріал | Дерево |
| Паковання | |
| Ширина паковання | 60 мм |
| Довжина паковання | 160 мм |
| Висота паковання | 12 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 17 см |
| Ширина | 9 см |
| Довжина: | 77 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴



