3D Пазл Із Дерева Pazly "Локомотив" 67 деталей




149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPZ-013
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні дерев'яний пазл Локомотив.
Кількість деталей – 67
Розмір: 160 x 60 x 80 мм
Без клею!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Багатошаровий |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість складових елементів | 67 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Транспорт |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 16 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 77 см |
| Ширина | 9 см |
| Висота | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴



