3D Пазл Механічний Із Дерева Pazly Leopard "Танк Леопард" 196 деталей
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: UPZ-0009
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легенду Українського військового озброєння можна створити власноруч зі 196 точних дерев’яних деталей, які необхідно від’єднати від планшетів і зібрати без клею за інструкцією в 3D пазл.
Така цікава конструкція і факт того, що ця модель зібрана власними руками, не залишить байдужим нікого. Тепер тільки ти вирішуєш, коли та в кого стріляти.
Відчуй, що вся влада у твоїх руках і захисти Україну від нападу окупантських солдатів!
Кількість деталей – 196
Розмір: 30 x 11 x 12
Без клею!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pazly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Багатошаровий |
| Тип пазла | 3D пазл |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість складових елементів | 196 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Військова, історична |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Формат | A3 |
| Гарантія | Немає |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 77 см |
| Ширина | 9 см |
| Висота | 17 см |
| Паковання | |
| Ширина в пакованні | 16 см |
| Глибина в пакованні | 26 см |
| Висота в пакованні | 5 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Вага в пакованні | 0.65 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴









