Дерев'яний фігурний пазл Go-Puzzle "Дівоча Мрія" Подарункова A3 197 деталей
Унікальний в своєму роді, дерев’яний пазл “Дівоча мрія”.
Кожна деталь пазла унікальна і є частиною прихованого сюжету, який відкривається в міру збирання всієї картини. Тут багато персонажів які розкажуть вам про мрії милих девущек. Наприклад повітряна куля, справжня любов, котики і обручку.
Як тільки візьмете наш пазл в руки, відчуйте запах дерева з легким ароматом диму, Ви зрозумієте скільки душі ми вклали в кожен елемент.
Розмір пазла: 35х30см
Кількість деталей: 197шт
Комплектність: на вибір подарункова коробка з дерева або крафт картону
– Зроблено в Україні
– З екологічних матеріалів
– Виготовлено з березової фанери вищого сорту
– Зображення нанесено прямо на дерев’яну поверхню
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GO |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість складових елементів | 197 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Рослини |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A3 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Дерев'яна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴









