Дерев'яний фігурний пазл Max Woody Тор A3 128 деталей
Дерев’яний фігурний пазл
ТМ Макс Вуді «Супергерої» ![]()
Дерев’яний пазл «Тор»![]()
Кожна частина пазла унікальна і виготовлена із натурального дерева. Пазл містить різноманітні фігури і символи, які розповідають історію супер героя.
Як тільки ви візьмете в руки наш пазл, відчуєте запах деревини з легким ароматом диму, ви зрозумієте, скільки душі ми вкладаємо в кожен елемент.
Розмір пазла: А3
Кількість елементів: 128 шт
Дерев’яна коробка
Вироблено в Україні ![]()
З екологічних матеріалів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Max Woody |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість складових елементів | 128 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Комікси |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A3 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Дерев'яна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴








