Дерев'яний пазл ТМ Макс Вуді
Дерев'яний пазл Спанч Боб
Кожна частина пазла унікальна та виготовлена з натурального дерева. Пазл містить різноманітні фігури та символи.
Як тільки ви візьмете в руки наш пазл, відчуєте запах деревини з легким ароматом диму, ви зрозумієте скільки душі ми вкладаємо в кожен елемент.
Розмір пазла: А4
Кількість елементів: 100 шт
Дерев'яна коробка
Вироблено в Україні
З екологічних матеріалів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Max Woody |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість складових елементів | 100 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A4 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Дерев'яна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴









