Дерев'яний конструктор Cubika Корабель LZ-1 19 деталей 11551


435 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11551
+380 (63) 587-70-88
Загальнийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яний конструктор "Корабель LK-1". Створений для того, щоб дарувати Вашому малюкові радість. Адже будувати малюки дуже люблять. При тому, що малюк абсолютно не обмежений класичним шаблоном будівництва, а може фантазувати, дивуватися та дивувати!
Кількість деталей: 19 шт.
Цей конструктор виконаний зі 100% екологічних матеріалів і є абсолютно безпечним для дитини. З нього дитина зможе зібрати не просто будиночок, а й багато інших цікавих та креативних споруд.
Конструктор допомагає:
розвинути моторику рук;
познайомити з квітами та уміння розрізняти їх;
знайомить дитину з формами та геометричними фігурами;
розвиває логічне мислення;
розвиває соціальні навички.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Дерев'яний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 1,5 років |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Кількість деталей | 28 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 800 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 278 мм |
| Висота упаковки | 47 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴



