Машинка Дерев'яна Lis McQueen Жовта lis21



Матеріал – вільха, бук
Розмір – 160х80х50(мм)
Покриття – олія-віск
Розмір – 160х80х50(мм)
Покриття – олія-віск
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 400 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴



