Дерев'яні пазли - це дуже незвичайна і захоплююча головоломка для малюків яким вже виповнилося 2 роки.
Гра познайомить дитину з чудовими морськими мешканцями та транспортом. Відкриваючи для себе дивовижний світ фауни, малюк дізнається, як виглядають і правильно називаються окремі її представники, а також чим відрізняються один від одного і яку приносять користь. Завдяки цій грі, малюк навчиться усвідомлювати, що будь-яка жива істота, потрібно оберігати та захищати.
Логічна головоломка є прямокутним ігровим полем з малюнком, яке призначене для пазл.
Дерев'яні пазли сприяють у розвитку дрібної моторики, логічного мислення, а також допоможуть у вивченні форми та кольору
Ігровий набір виконаний з високоякісної деревини та покритий безпечними фарбами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість складових елементів | 9 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Транспорт |
| Стан | Новий |
| Формат | A6 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 10 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 1 см |
- Ціна: 50 ₴




